Kuidas osta?

Valige välja meelepärased kaubad ning lisage need ostukorvi vajutades nuppu "Lisa ostukorvi“ . Paremale ekraani nurka ilmub info ostukorvi maksumuse kohta. Ostukorvi sisu on võimalik korrigeerida, st vajadusel kustutada mittevajalik toode vajutades nuppu "Kustuta". Et ost lõplikult vormistada, vajutage nuppu "Edasi“ ja täitke nõutavad andmeväljad. Kontrollige kohaletoimetamise aadressi ja vajutage "Edasi". Lugege läbi ja nõustuge kasutamistingimustega ning valige välja teile sobiv kohaletoimetamise viis.

NB!! Kullerite hinnad on antud ligikaudsed. Postikulu arvel kalkuleeritakse vastavalt kauba tegelikult kaalule ja mahule. Kontrollige enda andmed, kohaletoimetamise aadress ja ostetavad kaubad. Seejärel valige makseviisiks ülekandega.  Seejärel kinnitage tellimus. Mõne hetke pärast tuleb teile postkasti tellimuse kinnitus. NB!! SEE EI OLE ARVE!!! Arve saadame teile tellimusel märgitud e-maili aadressile ja arve tasumise järel paneme kaubad teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab teieni sõltuvalt kulleri või posti liikumise kiirusest 2-5 tööpäeva jooksul.

Nädalavahetustel R-P ja riigipühadel tehtud tellimuste täitmine võib võtta kauem aega. 

E-pood ei kajasta tegelikku laoseisu!!! Juhul, kui Teie tellitavad tooted laost puuduvad, informeerime Teid sellest ja soovi korral saate nendele toodetele esitada järeltellimuse. Kui tooted jõuavad meie lattu saadame Teile uue arve mille tasumise järel postitatakse kaubad teie soovitud viisil. 

Hooajal võib mõnel juhul võtta tellimuse täitmine aega kuni 2 nädalat. Need on reeglina erandjuhtumid ja püüame hoida tarneajad lühikesed ka hooajal.

Kuidas kauba eest tasuda?

Kui teie tellitud kaubad on meie laos olemas siis saadame teile e-mailile arve, ning kaubad saadetakse teile peale arve tasumist. NB! Tellimuse kinnitus ei ole arve!

Maksekorraldusele märkige palun kindlasti arve number.

Hinnad meie veebipoes on esitatud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu vastavalt Eesti Vabriigis kehtivale käibemaksumäärale 20%.

Kauba kohaletoimetamine

Kaubad jõuavad Teieni vastavalt valitud kättesaamise viisile: Eesti Post (standardpakid, maksikirjad) Post24, Smartpost, ELS, või Tulen järgi. (operatiivne viis suurekaaluliste ja -mahuliste kaupade kohaletoimetamiseks). Võimalik on kaubale ka ise järgi tulla.

Standardpakk - tellimus toimetatakse teie elukohajärgsesse postkontorisse. Teile saadetakse koju vastav pakiteade, millega on teil 30 päeva aega kaubale postkontorisse järgi minna. Teenuse hindadega saate tutvuda Eesti posti kodulehel www.post.ee

Maksikiri - väiksemõõtmeliste ja mahuliste tellimuste edastamiseks on soodsaimaks variandiks Eesti Posti maksikiri. Maksikirjaga saadetavad tellimused toimetatakse kliendi postkasti ja juhul kui nad oma mõõtmetelt postkasti ei mahu jäetakse postkasti teade ja kiri väljastatakse postkontorist. Maksikirjaga saab saata tellimusi kaaluga kuni 2 kg. Hindadega saab tutvuda Eesti Posti kodulehel www.post.ee

Smartpost, Post24 - teenuseid on mugav kasutada väiksemate ja max 30kg raskete kaupade kohaletoimetamiseks. Selleks, et seda teenust kasutada peate valima tellimuse esitamisel teile sobiva terminali asukoha ning lisama kommentaaride lahtrisse oma nime ning telefoninumbri.  Hind sõltub paki mõõtmetest. Teenuse hindadega saate tutvuda aadressil www.smartpost.ee ja www.post24.ee

ELS - operatiivne viis suurekaaluliste ja -mahuliste kaupade kohaletoimetamiseks. Kohaletoimetamise hind sõltub saadetise reaalkaalust ja mahust.

Kaubale ise järele tulles ei lisandu saate- ja pakkimistasu. Võtame Teiega ühendust kui  tellimus on valmis ja võite sellele järele tulla.